Stiprinant logistikos tiekimo grandines ir gerinant krovinių mobilumą tarp Lietuvos ir Lenkijos „LTG Cargo Polska“ plėtoja krovinių vežimo geležinkeliais ir ekspedijavimo veiklą Lenkijoje, teikia puspriekabių ir konteinerių pervežimo paslaugas. 

„LTG Cargo Polska Sp. Zo.o.“ 100 proc. akcijų priklauso Lietuvos krovinių vežimo geležinkeliais įmonei „LTG Cargo“, kuri yra Lietuvos valstybinės įmonės „Lietuvos geležinkeliai“ dalis. Įmonė veiklą Lenkijoje pradėjo 2020 metais. 

Paslaugos

Krovinių vežimas geležinkeliais 

Krovinių vežimo ekspedijavimo paslaugos 

Puspriekabių vežimai 

Konteineriniai vežimai 

Paslaugos teikiamos vežant krovinius 1435 mm ir 1520 mm pločio vėžių geležinkeliais, įskaitant ir perkrovimo iš vienos vėžės į kitą paslaugas Lietuvos teritorijoje. Tai suteikia galimybių pristatyti krovinius į reikiamą valstybę tiek Vakarų ir Šiaurės Europos, tiek Baltijos regiono ir Ukrainos kryptimis.
Komandoje dirbančių gerai muitinės procedūras išmanančių profesionalų patirtis leidžia pritaikyti sukauptas muitinės veiklos ir taikomų tiekimo grandinių valdymo žinias, vežant krovinius tarp skirtingų šalių.
Vežant krovinius per Lietuvos teritoriją, per 3 dienas galima tolesnė jo distribucija į terminalus visoje Europos Sąjungoje.

Tvarumas

LTG Cargo Polska savo veikloje vadovaujasi tvarumo ir įsipareigojimo aplinkai principais: efektyviai naudoja energijos ir gamtos išteklius, atsakingai rūšiuoja veikloje susidariusias atliekas ir ieško sprendimų, leidžiančių prisidėti prie darnesnėir aplinkai draugiškesnės logistikos vienu tvariausių – geležinkelių – transportu. 

Susisiekite

El. paštas: [email protected] 

Susisiekite