„LTG Cargo Ukraine“ plėtoja krovinių vežimo geležinkeliais veiklą Ukrainoje, teikia konkurencingas riedmenų nuomos, krovinių gabenimo paslaugas ir siekia stiprinti logistikos tiekimo grandines tarp Lietuvos ir Ukrainos.

„LTG Cargo Ukraine LLC“ 100 proc. akcijų priklauso Lietuvos krovinių vežimo geležinkeliais įmonei „LTG Cargo“, kuri yra Lietuvos valstybinės įmonės „Lietuvos geležinkeliai“ dalis. Įmonė veiklą Ukrainoje pradėjo 2020 metais.

Paslaugos

Lokomotyvų nuoma 

Lokomotyvų remontas 

Krovinių vežimas geležinkeliais 

Krovinių ekspedijavimo paslaugos 

Vagonų  nuoma 

Planuojami puspriekabių vežimai 

Paslaugos teikiamos vežant krovinius 1435 mm ir 1520 mm pločio vėžių geležinkeliais, įskaitant ir perkrovimo iš vienos vėžės į kitą paslaugas Lietuvos teritorijoje. Tai suteikia galimybių pristatyti krovinius į reikiamą valstybę Vakarų, Centrinės ir Šiaurės Europos kryptimis.
Komandoje dirbančių gerai muitinės procedūras išmanančių profesionalų patirtis leidžia pritaikyti sukauptas muitinės veiklos ir taikomų tiekimo grandinių valdymo žinias, vežant krovinius tarp skirtingų šalių.
Lietuvos Klaipėdos uostas yra alternatyvi kryptis Ukrainos eksportui į visą pasaulį – greita, patikima ir ekonomiškai naudinga.
Konkurencingos krovinių vežimo kainos ir patikimos tranzito paslaugos Klaipėdos uosto kryptimi.
Konkurencingos grūdų krovos kainos Klaipėdos uoste.

Tvarumas

„LTG Cargo Ukraine“ savo veikloje vadovaujasi tvarumo ir įsipareigojimo aplinkai principais: efektyviai naudoja energijos ir gamtos išteklius, atsakingai rūšiuoja veikloje susidariusias atliekas ir ieško sprendimų, leidžiančių prisidėti prie darnesnės ir aplinkai draugiškesnės logistikos vienu tvariausių – geležinkelių – transportu.

Susisiekite

El. paštas: [email protected]  

Susisiekite