„LTG Cargo“ darbuotojas pelnė „Profesijos riterio“ apdovanojimą

Lietuvos pramonininkų konfederacijos įsteigta nominacija „Profesijos riteris“ skiriama pagerbti iškiliausius žmones, pasižymėjusius savo profesinėje veikloje ir todėl nusipelniusiems pripažinimo. Džiaugiamės, kad šiemet šis garbingas apdovanojimas buvo skirtas mūsų kolegai.

„LTG Cargo“ profesijos riteris – Giedrius Turauskas, Traukinių valdymo vadovas

Ilgametę patirtį geležinkeliuose pradėjo vagoniečio „batų“ pasimatavimu, atkakliu ir sunkiu darbu užsitarnavo pagarbą ne vienoje traukinių valdymo veiklos pozicijoje, o šiandien drąsiai gali vadintis pasišventusiu srities profesionalu – „šiuolaikiniu riteriu“.

Drąsus ir ryžtingas vadovas, sprendžia sudėtingas situacijos ir atsakingai priima sudėtingus sprendimus, kad užtikrinti, jog traukinių valdymas būtų saugus, efektyvus ir tvarus.

Savo veikloje vadovaujasi aukštais veiklos kokybės standartais, visada siekia geriausių rezultatų. Savo pavyzdžiu skatina darbuotojų mokymąsi ir tobulėjimą, dalyvavimą įvairiuose projektuose, dalijasi savo žiniomis ir patirtimi su kitais. Dėl savo profesionalumo ir atsakingumo pelnė įmonės darbuotojų pasitikėjimą bei buvo nominuotas Tobulėjimo vertybės pavyzdžiu.

Puikus komandos žaidėjas, kuris visada pasirengęs padėti kolegoms ir dirbti kartu siekiant bendrų tikslų. Kuria bendrystę su socialiniais partneriais, kas padeda užtikrinti darbuotojų gerovę, sukuriant saugesnę ir draugiškesnę darbo aplinką.

Atviras naujovėms, visada ieško būdų, kaip pritaikyti naujausias technologijas ir tendencijas savo darbe, supaprastinti ir pagerinti darbo procesus, kad pagerintų darbo kokybę. Skatina darbuotojus dalintis savo idėjomis, palaiko naujų idėjų įgyvendinimą.